Jakie kolory są najmodniejsze w mieszkaniach w 2019?

W każdym nowym roku pojawiają się nowe trendy w aranżacji wnętrz. Jeśli więc planujemy remont, warto się z nimi zapoznać. Niniejszy artykuł będzie obejmował głównie tematykę kolorystyki, która stanie się modna w 2019 roku.

Kolor na ścianach, czy też barwa mebli jest jednym z najważniejszych elementów dekoracyjnych całego wnętrza. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego koloru. W 2019 roku najmodniejszymi kolorami stanie się jak przewidują eksperci – szlachetna zieleń oraz wielki błękit. Będą to barwy dominujące w odcieniach ścian czy też mebli lub dodatków do mieszkania, domu.

O czym warto pamiętać wykorzystując najmodniejsze barwy w swoim mieszkaniu?

Szlachetna zieleń czy wielki błękit to intensywne barwy, który należy umiejętnie łączyć z dodatkami, aby uniknąć efektu pstrokatego wnętrza. Szmaragdowy odcień zieleni jak i zarówno intensywny błękit świetnie będą komponować się z neutralnym kolorami bieli czy też szarości. Styl skandynawski jest nadal topowym, wnętrzarskim kierunkiem, jednak dzięki tym nieoczywistym kolorom zyskuje na atrakcyjności i przełamuje architektoniczną stagnację. Jak wiadomo odcienie zieleni i błękitu odwołują się do natury, dlatego przebywającemu człowiekowi w tego typu kolorystycznych pomieszczeniach towarzyszą bardzo pozytywne odczucia, wpływające na jego komfort życia.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.